poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
  • Русский (Россия)
Як самостійно скласти документи на карту побиту, на що звернути увагу, способи подачі, ключові документи та вимоги, процес отримання рішення та карти та інше.

 Як самостійно скласти документи на карту побиту, на що звернути увагу, способи подачі, ключові документи та вимоги, процес отримання рішення та карти та інше.

В рамах курсу ви також отримуєте аудит ваших документів та вашої справи ,відповіді на питання. Ви можете вибрати індивідуально час проходження  курсу-  доступно до запису день,вечір або вікенд. 

Доступні до вибору

 

 

 

 

 курс BASIK

Курс по отриманню карти часового побиту, включає в себе практичне навчання по заповненню та аналізу документів до подачі,документи до легального зартуднення, заповнення і складання заяви, інформацію щодо необхідних докуметів, способи додавання документів до справи, додаткову інформацію,питання. (Для громадян України окремо додається блок з інформацією щодо  різниці подання заяв для статусу UKR  і без нього.)  З нами ви заповните документи і отримаєте повну інформацію щодо  всіх етапів процедури.  До курсу надаються документи до заповнення. Ціна курсу  500 зл. Час тривання 2 години + питання.

курс MEDIUM

Курс по отриманню карти  часового побиту та вихід на отримання карти резидента UE. Включає в себе  інформацію щодо подачі та часовий і далі на побит резидента ЕС.  Інформація щодо підтвердження знання мови. Вимоги та документація необхідна для отримання резидента. Інформація щодо подальшого отримання громадянства. Практичне навчання по документації, довідки, додаткова інформація,питання. До курсу надаються документи до заповнення.  Ціна курсу 700 зл.Час тривання 4 години + питання.

курс PROFESSIONAL

Індивідуальний курс включає повну інформацію щодо типів карт, та процес отримання карт побиту часового, резидента,сталого побиту. Документи до затруднення іноземців та основні помилки які допускають працьодавці. Практичне навчання по документації до кожної карти. Отримання довідок. Відмови та написання апеляцій.

Інформація щодо необхідних документів, способи додавання документів, на що звернути увагу, причини відмов , додаткова інформацію, питання. До курсу надаються документи до заповнення. По закінченню курсу надається сертифікат.  Ціна курсу без сертифікату 1500, з сертифікатом -  2000 зл. Тривалість – 8-10 годин + питання.

Чому наш курс вам потрібен і який курс вибрати?

Курс BASIK орієнтований на людей які потребують легалізації на побит часовий, потребують розуміння і базових знань щодо свого перебування в Польщі і кроків до легалізації.

курс MEDIUM орієнтований на тих хто планує залишатися в Польщі довгостроково. Цей курс необхідний для того хто хоче пройти  від часового перебування до громадянства.

курс PROFESSIONAL  орієнтований на тих хто працює в сфері затруднення іноземців,рекрутерів або є працедавцем і потребує знань і розуміння процесів легальності праці та перебування працівників.

Бюро легалізації перебування та працевлаштування іноземців OXYDOT  зосереджує свою діяльність на наданні професійних та комплексних послуг компаніям, які бажають легально працевлаштувати іноземних працівників у країні, та іноземцям, зацікавленим у легальному перебуванні та роботі в Польщі. Ми маємо багаторічний досвід легалізації перебування, комплексної обслуги фірм, проведення курсів та навчання з напрямків  затруднення та легалізація іноземців. Наші попередні курси були направлені виключно на сферу працевлаштування , тобто для фірм які дають працю іноземцям. Отримавши запити на подібний курс від іноземців ми вирішили відкрити аналогічний курс направлений саме на легалізацію перебування . Пропонуємо запис на новий курс направлений виключно на іноземців.  Курс доступний в кількох мовах – українська, російська, польська, англійська.

Звісно можна скористатися послугами перевірених фірм які займаються легалізацією побиту- наприклад нашої ),  або читати інтернет але треба розуміти –  це та частина знань,яку необхідно мати, якщо ви плануєте працювати,перебувати, вести свою діяльність та  залишатися в цій країні. Це та частина знань де інформації з інтернету може не тільки не  вистачити, а навіть отримати її недостовірну і неправдиву. Особливо зважаючи на часті зміни в законодавстві та часто досить складний і незрозумілий спосіб подачі інформації.

Чому варто вибрати саме курс? Тому що знання це краще, тому що інколи,навіть покладаючись на інших, потрібно знати і розуміти як це працює, тому що маючи базові знання ви не будете ошукані ні при працевлаштуванні ні при інших обставинах. Тому що знання це вартість вашої особистості і цінність яка гарантує вам знання, майстерність, якість, вміння,компетенції які допоможуть в праці та житті.

Записатися можна по номеру телефону +48667677647 або надіслати запит на e-mail biuro@oxydot.com  

При запиті на e-mail  просимо вказати  курс який ві бажаєте пройти та ваші контактні дані.

  • Wszystkie
  • Dla Cudzoziemców
  • Dla Pracodawców
Wczytaj więcej Przytrzymaj klawisz SHIFT aby pokazać wszystkie Pokaż wszystkie

Potrzebujesz pomocy w załatwieniu swojej sprawy?

Biuro ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców OXYDOT koncentruje swoją działalność na zapewnianiu fachowej i kompleksowej obsługi firmom chcącym w kraju legalnie zatrudniać pracowników z zagranicy oraz obcokrajowcom zainteresowanym legalnym pobytem i pracą w Polsce.
Potrzebujesz pomocy w zalegalizowaniu pobytu lub pracy w Polsce?