poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
  • Русский (Россия)
Dowiedz się, jak wygląda współpraca z biurem ds. legalizacji pracy i pobytu pracowników z zagranicy.

 

Jesteśmy zespołem ekspertów ds. migracji i zatrudnienia, gotowym wspierać Państwa firmę w zakresie zatrudnienia cudzoziemców oraz legalizacji ich pobytu w Polsce. Nasze szkolenia są zaprojektowane tak, aby zapewnić Państwu niezbędną wiedzę i narzędzia, które umożliwią skuteczne zarządzanie procesem rekrutacji i legalizacji pracowników spoza Polski.

Szkolenia odbywają się w j. polskim, ukraińskim i  rosyjskim.

Nasze szkolenia obejmują następujące tematy:

 

  • Przegląd przepisów prawnych: Omówienie istotnych przepisów prawnych dotyczących zatrudnienia cudzoziemców w Polsce, w tym wymaganych dokumentów i procedur.
  • Proces rekrutacji cudzoziemców: Praktyczne wskazówki dotyczące procesu rekrutacji pracowników z zza granicy, w tym sposobów pozyskiwania potencjalnych kandydatów oraz oceny ich kwalifikacji i umiejętności.
  • Legalizacja pobytu i pracy: Szczegółowe omówienie procedur i dokumentów niezbędnych do legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce, w tym wniosków wizowych, zezwoleń na pracę oraz kart pobytu.
  • Prawa i obowiązki pracodawcy: Wyjaśnienie praw i obowiązków pracodawcy zatrudniającego cudzoziemców w Polsce, w tym obowiązków wobec organów administracji publicznej oraz praw pracowników cudzoziemskich.

Korzyści z udziału w naszych szkoleniach:

- Zwiększenie efektywności procesu rekrutacji  i zatrudnienia pracowników cudzoziemców.

- Minimalizacja ryzyka naruszenia przepisów prawa imigracyjnego.

- Zapewnienie legalnego i zgodnego z prawem zatrudnienia cudzoziemców.

- Podniesienie kompetencji pracowników HR i kadry zarządzającej w obszarze migracji i zatrudnienia.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą szkoleń lub mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt. Jesteśmy gotowi dostosować nasze szkolenia do Państwa potrzeb.

 

Jesteśmy otwarci na propozycje i stałą współpracę.

Biuro ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców OXYDOT

tel. .+48 537996535, 667507667, 667677647, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wszystkie
  • Dla Cudzoziemców
  • Dla Pracodawców
Wczytaj więcej Przytrzymaj klawisz SHIFT aby pokazać wszystkie Pokaż wszystkie

Potrzebujesz pomocy w załatwieniu swojej sprawy?

Biuro ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców OXYDOT koncentruje swoją działalność na zapewnianiu fachowej i kompleksowej obsługi firmom chcącym w kraju legalnie zatrudniać pracowników z zagranicy oraz obcokrajowcom zainteresowanym legalnym pobytem i pracą w Polsce.
Potrzebujesz pomocy w zalegalizowaniu pobytu lub pracy w Polsce?