понеделник –пятница: 9:00-17:00

O firmie OXYDOT

OXYDOT - logoFirma OXYDOT rozpoczęła swoją działalność w roku 2014 zaczynając od prac remontowych oraz wykończenia mieszkań. Firma szybko się rozrastała i z uwagi na brak pracowników fizycznych zatrudniała cudzoziemców (Ukraina i Białoruś), działając na terenie całej Polski. Już w 2016 roku firma przekwalifikowała się i wykonywała już tylko instalacje elektryczne i teletechniczne w budynkach mieszkalnych oraz biurowcach na terenie Warszawy.

Przez cały ten czas dbaliśmy o to, aby wszyscy Nasi pracownicy zatrudnieni byli legalnie i mieli komplet wszelkich wymaganych dokumentów.

W 2018 roku pojawiły się pierwszy plan otworzenia Biura Obsługi Cudzoziemca jednak biuro działało jedynie pomagając Naszym pracownikom ich rodzinom, znajomym oraz Naszym kontrahentom.

Szybko jednak okazało się, iż wiele osób potrzebuje pomocy w załatwieniu swoich spraw w tym zakresie. Zyskaliśmy ogromne zaufanie i często zdarza się, że pracownicy polecają Naszą firmę swoim pracodawcom, abyśmy dbali o ich dokumenty. Tak rozpoczęła się działalność biura, które obecnie zatrudnia 5 osób.

Firma OXYDOT nadal prowadzi firmę elektryczną, jak również rozszerzyliśmy swoją działalność o współpracę z największą firmą w Polsce montującą dźwigi osobowe. Obecnie w firmie OXYDOT pracuje ok 35 osób z czego ok 70% to pracownicy z Ukrainy, Białorusi, a nawet Turcji.

Dzięki naszej ciężkiej pracy i uczciwości staliśmy się zespołem ekspertów z ogromnym doświadczeniem w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce.

Nasz zespół tworzą kompetentne osoby, które na bieżąco śledzą zmiany w zakresie prawa pracy i pobytu cudzoziemców. Obecnie współpracujemy z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi głównie w województwie mazowieckim, jednak mamy klientów z całej Polski. Obecnie planujemy otwarcie filii w Łodzi.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która obok ogromnej wiedzy teoretycznej posiada również wiedzę praktyczną zatrudniając na stałe ponad 30 cudzoziemców.

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę, popartą rzetelną i dokładną pracą w wypełnianiu powierzonych Nam zadań.

Pomagamy firmom zatrudnić obcokrajowców bez potrzeby tworzenia w firmie dodatkowego działu lub korzystania z pomocy agencji pracy.

Obecnie nadmiar procedury, dokumenty i wszelkie zmiany pewne wymagają utworzenia w firmie osobnego działu obok kadr, płac czy księgowości.

Nasza firma pozwala zaoszczędzić wiele czasu oraz pieniędzy działając na zasadzie Outsourcingu i wystawiając na swoje usługi faktury VAT, które można wrzucić w koszty firmowe.

Pomagamy również samym pracownikom w legalnym osiedlaniu się na terytorium RP. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Poprzez dogłębną analizę szczegółów pobytu i pracy danego cudzoziemca i wybieramy najlepsze rozwiązania, dbając jednocześnie o interesy pracodawcy.

КОНСУЛЬТАНТЫ

Познакомьтесь с командой OXYDOT

Получите консультацию специалиста по обслуживанию компаний и иностранцев в вопросах касающихся легализации пребывания и трудоустройства иностранцев в Польше.

 • Konsultacje dla cudzoziemców w języku polskim
  Konsultacje dla cudzoziemców w języku ukraińskim
  Konsultacje dla cudzoziemców w języku rosyjskim
  Юлия Калашник
  Старший консультант
  по легализации
 • 1
Позвоните
+48 537 996 535
 • Konsultacje dla cudzoziemców w języku polskim
  Konsultacje dla cudzoziemców w języku angielskim
  Дорота Оксяк
  Старший консультант
  по обслуживанию фирм
 • 1
Бюро OXYDOT по легализации пребывания и трудоустройства иностранцев фокусирует свою деятельность на предоставлении профессиональных и комплексных услуг компаниям, желающим на законных основаниях нанимать иностранных рабочих в стране, и иностранцам, заинтересованным в законном пребывании и работе в Польше.
Вам нужна помощь в легализации вашего пребывания или работы в Польше?
Позвоните
+48 537 996 535